Кошик

Підлога преміум-класу

Сучасні покриття для підлоги - це не просто красива підлога. Це великий вибір інженерно-дизайнерських рішень для різних типів приміщень. У нас ви зможете вибрати і купити покриття для підлоги, яке буде підходити за своїми фізико-технічними характеристиками для конкретних приміщень, буде досить міцним і прослужить вам максимально довго. З усього розмаїття виробників ми вибрали тих, хто відрізняється високою якістю продукції та широким асортиментом покриттів преміум-класу. У нас ви зможете купити ламінат та вінілову плитку. Також у нас є масивна та паркетна дошка, модульний паркет та терасна дошка європейських, білоруських та українських виробників у широкому асортименті.

Підлогове покриття для дому та офісу

Приймаючи рішення, якою буде підлога в квартирі чи будинку, більшість схиляються до натуральних покриття для підлоги - масиву або паркету. Але сучасні вінілова плитка або ламінат, які ви знайдете у нас в каталозі, не поступаються їм за міцністю, зносостійкістю та екологічністю - вони не виділяють у процесі експлуатації шкідливих речовин і підходять для укладання навіть у спальні та дитячій кімнаті. Вони мають широку кольорову гаму та безліч варіантів дизайну, тому легко впишуться у будь-який інтер'єр.

Підлогове покриття для офісу та інших комерційних приміщень

В офісах та інших нежитлових приміщеннях навантаження на підлогу значно більше, тому для них ми пропонуємо покриття для підлоги з дуже високою зносостійкістю, практично нестертимим кольоровим шаром. Це не тільки вінілова плитка та ламінат. Як підлогові покриття в статусних готелях, офісах і банкетних залах ресторанів краще використовувати натуральну масивну дошку або паркет. Вони виглядають дуже багато, гідно прикрашають інтер'єр і не менш зручні в експлуатації, хоча й вимагають особливого підходу. Якщо потрібно поєднувати різні покриття для підлоги з однаковим дизайном (наприклад, ламінат високого класу зносостійкості в холі, нижчого класу в підсобних приміщеннях, а в банкетному залі паркет), у нашому каталозі ви знайдете виробників, продукція яких дозволяє впоратися з цим завданням.

Від комплектуючих до укладання підлоги

У нашому інтернет-магазині підлогових покриттів ви знайдете все необхідне, щоб покласти якісну підлогу в квартирі, будинку, комерційному приміщенні або на терасі. У нас ви можете не тільки купити покриття для підлоги, плінтуси, пороги, підкладки для ламінату та ін. комплектуючі, але й замовити професійне укладання підлогових покриттів в Києві та області. Наші фахівці завжди допоможуть вам підібрати якісне покриття для підлоги під ваші   вимоги, а також технічні умови проекту чи дизайн приміщення, та допоможуть розрахувати точну кількість усіх необхідних матеріалів.

Рекомендуємо